Taklampor

Taklampor
Taklampor
Taklampor
Taklampor
Taklampor
Taklampor
Taklampor
Taklampor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKLAMPOR, 1 par, 1960-tal, Orrefors, stomme av mässing, kupor av mönstrat glas, diameter ca 35, höjd ca 28 cm

Smärre slitage, ej funktionstestade

815625

2020-09-30