Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, brons och med glasprismor, höjd ca 49 cm

Skevheter och något böjda armar, bruks och åldersrelaterat slitage, 1 glasprisma medföljer lös,

815626

2020-10-01