Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
MATSALSMÖBEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stolar i svenska modellen, delar, bestående av: matbord med 3 iläggsskivor, 6 stolar, bordets höjd ca 76, diameter 110, stolarnas sitthöjd 47, iläggsskivor om vardera 47 cm
Slitage, skador, lagningar
815649
2020-09-24