Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

MATSALSMÖBEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stolar i svenska modellen, delar, bestående av: matbord med 3 iläggsskivor, 6 stolar, bordets höjd ca 76, diameter 110, stolarnas sitthöjd 47, iläggsskivor om vardera 47 cm

Slitage, skador, lagningar

815649

2020-09-24