Bokhylla jugend

Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

BOKHYLLA, tidigt 1900-tal, jugend, mörkbetad ek, löstagbara hyllplan, undertill med skåpdörrar, höjd ca 170, 105x30 cm

Bruksslitage

815650

2020-10-01