Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
BOKHYLLA, tidigt 1900-tal, jugend, mörkbetad ek, löstagbara hyllplan, undertill med skåpdörrar, höjd ca 170, 105x30 cm
Bruksslitage
815650
2020-10-01