Dubbelskrivbord i ek

Dubbelskrivbord i ek
Dubbelskrivbord i ek
Dubbelskrivbord i ek
Dubbelskrivbord i ek
Dubbelskrivbord i ek
Dubbelskrivbord i ek
Dubbelskrivbord i ek
Dubbelskrivbord i ek

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DUBBELSKRIVBORD, omkring 1900-talets första hälft, stomme i mörkbestad ek, höjd ca 75, 153x125 cm, nycklar(5) finns

Bruksslitage, nermonterbart

815653

2020-10-01