Barglob

Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARGLOB, ca 1980-tal, på hjultrissor, invändig inredning för flaskor och glas, underede med träskuren deor i form av stiliserande ansikten, diameter 80, höjd ca 102 cm

Bruksslitage

815655

2020-10-01