Arlette Ryan pastellmålning

Arlette Ryan pastellmålning
Arlette Ryan pastellmålning
Arlette Ryan pastellmålning
Arlette Ryan pastellmålning
Arlette Ryan pastellmålning
Arlette Ryan pastellmålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARLETTE RYAN (18/1900-tal): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Arlette Ryan 1947, pastell, 59x46 cm

815659

2020-09-22