Trädgårdsbord samt två stolar
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PELARBORD samt STOLAR, 3 dlr, 1900-tal, bestående av: 2 stolar i vitlackerad aluminium, 1 bord med toppskiva av marmor, underede i gjutjärn, höjd på bord ca 72, diameter på skivan ca 60, sitthöjd på stolar 45 cm
Bruksslitage
815663
2020-10-01