Trädgårdsbord samt två stolar

Trädgårdsbord samt två stolar
Trädgårdsbord samt två stolar
Trädgårdsbord samt två stolar
Trädgårdsbord samt två stolar
Trädgårdsbord samt två stolar
Trädgårdsbord samt två stolar
Trädgårdsbord samt två stolar
Trädgårdsbord samt två stolar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELARBORD samt STOLAR, 3 dlr, 1900-tal, bestående av: 2 stolar i vitlackerad aluminium, 1 bord med toppskiva av marmor, underede i gjutjärn, höjd på bord ca 72, diameter på skivan ca 60, sitthöjd på stolar 45 cm

Bruksslitage

815663

2020-10-01