Beppe Wolgers oljemålning

Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BEPPE WOLGERS (1928-1986): timmerflottning, signerad samt daterad 75, olja på duk, ca 100x80 cm

815674

2020-10-01