Bordsplateau 1800-talets mitt

Bordsplateau 1800-talets mitt
Bordsplateau 1800-talets mitt
Bordsplateau 1800-talets mitt
Bordsplateau 1800-talets mitt
Bordsplateau 1800-talets mitt
Bordsplateau 1800-talets mitt

Klubbat för:

5 600 SEK

Schätzwert

7 000 SEK

Beschreibung

BORDSPLATEAU, 1800-talets mitt, förgylld brons, sarg med roulettedekor, tassfötter med växtornamentik, höjd 6,5, oval 48 x 37,5 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

815710

2020-10-25