Bordsur
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSUR, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, bronserad metall, samt emaljerad urtavla och kartusch, pendel finns, höjd ca 30 cm
Saknar locket på baksidan, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
815712
2020-10-01