Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, bronserad metall, samt emaljerad urtavla och kartusch, pendel finns, höjd ca 30 cm

Saknar locket på baksidan, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

815712

2020-10-01