Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
IVAR NYLÉN (1900-tal), kopia efter dalmålning: "Jesu bön i örtagården i Getsemane", signerad o daterad 1966, olja på duk uppfodrad på pannå, 45x98 cm
815713
2020-09-22