Canapé nyrokoko

Canapé nyrokoko
Canapé nyrokoko
Canapé nyrokoko
Canapé nyrokoko
Canapé nyrokoko
Canapé nyrokoko
Canapé nyrokoko
Canapé nyrokoko
Canapé nyrokoko
Canapé nyrokoko
Canapé nyrokoko
Canapé nyrokoko

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CANAPÉ, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérad i valnöt, skulpterad dekor, mönstrad klädsel, höjd ca 120, längd ca 145 cm

Smärre ytskador, lagningar, senare klädsel

815721

2020-09-25