Sminkbord Svenska möbelfabrikerna

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMINKBORD, Svenska möbelfabrikerna, 1950/60-tal, fanerat i teak samt delvis laminerat, 3 lådor samt sarglåda, vippbar spegel, höjd ca 115, 99 x 47 cm

Bruksspår, slitage, fläckar

815730

2020-10-04