Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Kustlandskap, signerad o daterad E Ollers -52, olja på pannå, ca 21x30 cm

815736

2020-09-23