Isaac Grünewald litografi

Isaac Grünewald litografi
Isaac Grünewald litografi
Isaac Grünewald litografi
Isaac Grünewald litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Porträtt, signerad i blyerts Isaac Grünewald, No 6/30, litografi, bildmått ca 31x21 cm

Ej examinerad ur ram, fläckar

815755

2020-09-23