Oljemålning Karl Gustav Holmberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL GUSTAV HOLMBERG (1916-1994): Skepp till havs, signerad och daterad K G Holmberg-77, olja på duk, ca 49 x 63 cm

815765

2020-10-02