Karl

Karl
Karl

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), Entita, sigillstämplad, signerad och numrerad 175/175, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 32x34,5 cm

Ingår i temaauktione Nordiska Konstnärer

815768

2020-09-30