Edouard Chimot etsning

Edouard Chimot etsning
Edouard Chimot etsning
Edouard Chimot etsning
Edouard Chimot etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDOUARD CHIMOT (1880-1959): "La d´arhole", signerad i blyerts Chimot samt signerad i plåten, etsning, bildmått ca 22x15,5 cm

Ej examinerad ur ram, gulnad, smärre fläckar

815773

2020-09-23