Karl Mårtens litografi

Karl Mårtens litografi
Karl Mårtens litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), Pärluggla, sigillstämplad, och signerad, provtryck, färglitografi, bladstorlek ca 25x22 cm

Ingår i temaauktione Nordiska Konstnärer

815774

2020-09-30