Karl Mårtewns litografi
2020-09-25
815776
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), Fisktärna, sigillstämplad, och signerad, numrerad 108/175, färglitografi, bladstorlek ca 61x59 cm
Ingår i temaauktione Nordiska Konstnärer