Pennvässare

Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PENNVÄSSARE, Jupiter 2, Tyskland, Guhl & Harbeck, Hamburg, 1950-tal, svartlackerat gjutjärn, skråpbehållare av plast, längd ca 36 cm

Slitage

815778

2020-10-04