Läsbord Bruno Mathsson
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRUNO MATHSSON, läsbord, formgivningsår 1941, stomme i metall, björk, brännmärkt Bruno Mathsson Firma Karl Mathsson Värnamo Sweden 1963, läsbordets mått ca höj- och sänkbart, 38x56 cm
Bruksslitage, ytskador
815779
2020-09-22