Läsbord Bruno Mathsson

Läsbord Bruno Mathsson
Läsbord Bruno Mathsson
Läsbord Bruno Mathsson
Läsbord Bruno Mathsson
Läsbord Bruno Mathsson
Läsbord Bruno Mathsson
Läsbord Bruno Mathsson
Läsbord Bruno Mathsson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO MATHSSON, läsbord, formgivningsår 1941, stomme i metall, björk, brännmärkt Bruno Mathsson Firma Karl Mathsson Värnamo Sweden 1963, läsbordets mått ca höj- och sänkbart, 38x56 cm

Bruksslitage, ytskador

815779

2020-09-22