Bordslampor 1 par

Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets andra hälft, Louis XVI-stil, förgylld mässing, på marmorsocklar, höjd (stomme) 22 cm

Ombyggda casoletter, saknar 2 skruvar till dekorelement, något sneda lampsocklar, socklar med smärre nagg

815780

2020-09-24