Dockor

Dockor
Dockor
Dockor
Dockor
Dockor
Dockor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

DOCKOR, (2), biskviporslin, tidigt 1900-tal, en av dem märkt "The wide-awake doll, registred Germany", längd 12,5- 14 cm.

Bruksslitage.

815784

2020-10-04