Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
DOCKOR, (2), biskviporslin, tidigt 1900-tal, en av dem märkt "The wide-awake doll, registred Germany", längd 12,5- 14 cm.
Bruksslitage.
815784
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här