Spegellampett "Regnaholm" IKEA
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SPEGELLAMPETT, "Regnaholm", IKEA:s 1700-talsserie, 1990-tal, målad och bronserad med ljushållare av mässing, bredd 16 cm, höjd 58 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage
815801
Päivämäärä:
2020-09-23