Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
BÄGARE, LJUSSTAKE, BRICKA, TÄNGER, 3 st, silver, 1900-tal, delivs svenska importstämplar, brickans längd 26 cm, vikt exkl. ljusstake 495 g
Gravyr, bricka med märke
815805
2020-09-24