Bricka mm i silver

Bricka mm i silver
Bricka mm i silver
Bricka mm i silver
Bricka mm i silver
Bricka mm i silver
Bricka mm i silver
Bricka mm i silver
Bricka mm i silver
Bricka mm i silver
Bricka mm i silver
Bricka mm i silver
Bricka mm i silver
Bricka mm i silver
Bricka mm i silver
Bricka mm i silver
Bricka mm i silver

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

BÄGARE, LJUSSTAKE, BRICKA, TÄNGER, 3 st, silver, 1900-tal, delivs svenska importstämplar, brickans längd 26 cm, vikt exkl. ljusstake 495 g

Gravyr, bricka med märke

815805

2020-09-24