Christian Hammer tekanna i silver 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHRISTIAN HAMMER (1818-1905), tekanna, silver, Stockholm 1870, lock med blomsterdekor, höjd 18,5 cm, vikt ca 571 g

Smäre bucklor

815808

2020-09-24