Matbord gustaviansk stil

Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, Reiners Möbelfabrik, bonad björk, höjd 74, diameter 110, 2 iläggsskivor vardera 48, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

815817

2020-09-22