Trampbil Royal Prince

Trampbil Royal Prince
Trampbil Royal Prince
Trampbil Royal Prince
Trampbil Royal Prince
Trampbil Royal Prince
Trampbil Royal Prince
Trampbil Royal Prince
Trampbil Royal Prince

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRAMPBIL, 1960-tal, Royal Prince, blålackerad plåt med plastratt, hjul i gummi samt krom, längd ca 76, bredd 36 cm, senare dekaler

Bucklor och skador

815821

2020-09-22