Christian Fredrik Swensson
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): "Kalmarsund", signerad C.F. Swensson, daterad 1896 olja på duk, ca 46x100 cm,
PROVENIENS: Lilla Bukowskis
Kuntoraportti
Skador: Krackeleringar, retuscherad, färgbortfall.
815831
Päivämäärä:
2020-09-29