Georg Lodström

Georg Lodström
Georg Lodström
Georg Lodström
Georg Lodström
Georg Lodström
Georg Lodström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GEORG LODSTRÖM (1915-1972): "Från Åsöberget" Stockholm, signerad och daterad Lodström -50, olja på duk, 53x64 cm

815838

2020-09-25