Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GEORG LODSTRÖM (1915-1972): "Från Åsöberget" Stockholm, signerad och daterad Lodström -50, olja på duk, 53x64 cm
815838
2020-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här