Soptunna plåt

Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt
Soptunna plåt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOPTUNNA, omkring 1900, plåt, höjd ca 53 cm

Bucklor, slitage och skador

815848

2020-09-22