Tomtar 1900-tal

Tomtar 1900-tal
Tomtar 1900-tal
Tomtar 1900-tal
Tomtar 1900-tal
Tomtar 1900-tal
Tomtar 1900-tal
Tomtar 1900-tal
Tomtar 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURINER, 4 st, Tomtar, lergods, 1900-tal, höjder ca 17-40 cm

Slitage

815866

2020-10-02