Salvador Dali

Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "Den fula ankungen", färglitografi, E.A. signerad med blyerts,
bildstrl 55 x 37 cm.

815868

2020-09-25