Partnersdesk

Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PARTNERSDESK, fanér av mahogny, Brittania, lådor i sargen, längd 188 cm, bredd 122 cm, höjd 79 cm.

Smärre slitage, Nycklar finns. Smärre kantskador, En av nycklarna som medföljer är böjd

815872

2020-09-24