Lowell Nesbitt litografier

Lowell Nesbitt litografier
Lowell Nesbitt litografier
Lowell Nesbitt litografier
Lowell Nesbitt litografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NESBITT, Lowell (USA,1933-1993): (2) Färglitografier, signerade och daterade L. Nesbitt -72, 3/99 respektive 26/99, bladmått ca 53x70 repektive 74x58 cm

815873

2020-09-22