Ivor Abrahams

Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IVOR ABRAHAMS (Storbritannien, 1935-2015): Buttressed Wall with Figure, signerad och daterad Ivor Abrahams -78, akryl, krita och emalj, 108 x 75 cm

PROVENIENS: Galerie Bonnier, Geneve
The Mayor Gallery, London
Gallery Zero, Stockholm

815878

2020-10-25