Ivor Abrahams
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
IVOR ABRAHAMS (Storbritannien, 1935-2015): Corner Wall, signerad och daterad Ivor Abrahams -78, akryl, krita och emalj, 108 x 75 cm
PROVENIENS: Galerie Bonnier, Geneve
The Mayor Gallery, London
Gallery Zero, Stockholm
815880
2020-10-25