Ivor Abrahams

Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams
Ivor Abrahams

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IVOR ABRAHAMS (Storbritannien, 1935-2015): Corner Wall, signerad och daterad Ivor Abrahams -78, akryl, krita och emalj, 108 x 75 cm

PROVENIENS: Galerie Bonnier, Geneve
The Mayor Gallery, London
Gallery Zero, Stockholm

815880

2020-10-25