Jens Ulrich Petersen olja på duk
Valmis
2020-09-23
815881
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
JENS ULRICH PETERSEN (född 1947): Motiv med hängande figurer, olja på duk, signerad a tergo, 60x80 cm