CF Reuterswärd färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): (3) "Games": Game on yellow, Game on Blue, Game on red", monogramsignerade CFR, färglitografier, numrerade, bladmått vardera ca 61x45 cm.

Oramade

815885

2020-09-22