Bordslampor 1 par Delft

Bordslampor 1 par Delft
Bordslampor 1 par Delft
Bordslampor 1 par Delft
Bordslampor 1 par Delft
Bordslampor 1 par Delft
Bordslampor 1 par Delft
Bordslampor 1 par Delft
Bordslampor 1 par Delft

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1700-tal, Delft, Holland, fajans, höjd inkl. 29 cm

Nagg, skador sprickor, ombyggda

815891

2020-09-24