Hans Arnold litografi

Hans Arnold litografi
Hans Arnold litografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS ARNOLD (1925-2010): "Spöket på Gripsholm", handmålad litografi, signerad Hans Arnold, bildyta ca 47x36 cm

815904

2020-09-22