Niels Bendtsen

Niels Bendtsen
Niels Bendtsen
Niels Bendtsen
Niels Bendtsen
Niels Bendtsen
Niels Bendtsen
Niels Bendtsen
Niels Bendtsen
Niels Bendtsen
Niels Bendtsen

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

NILS BENDTSEN, fåtölj, modell "Lotus", Danmark 1970-tal, brunt läder, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 42 cm

Kraftigt slitage, färgförändringar

815910

2020-09-23