Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
NILS BENDTSEN, fåtölj, modell "Lotus", Danmark 1970-tal, brunt läder, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 42 cm
Kraftigt slitage, färgförändringar
815910
2020-09-23