Oskar Bergman - Vår i skärgården

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Vår i skärgården",
signerad samt daterad Oskar Bergman 1944, akvarell på papper, ca 36 x 26 cm

Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer

Ej examinerad ur ram

815917

2020-09-30