Oskar Bergman - Vår i skärgården
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Vår i skärgården",
signerad samt daterad Oskar Bergman 1944, akvarell på papper, ca 36 x 26 cm
Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer
Ej examinerad ur ram
815917
2020-09-30