Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", soffbord, teak och rotting, Danmark, France & Søn, Danmark, 1960-tal, höjd ca 43-64, 75x75 cm
Bruksslitage, repor, fläckar
815928
2020-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här