Soffbord Minerva

Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", soffbord, teak och rotting, Danmark, France & Søn, Danmark, 1960-tal, höjd ca 43-64, 75x75 cm

Bruksslitage, repor, fläckar

815928

2020-10-01